Koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Wszystkie  zamówienia złożone w sklepie Crystalo.pl na terenie Polski realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej, oraz firmy kurierskiej Pocztex. Nasz sklep oferuje także odbiór zamówienia w puntach odbioru m.in placówce pocztowej, sklapach Żabka i Fresh Market, stacji Orlen oraz salonach i kioskach Ruch.

     


Natomiast wysyłki zagraniczne realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej.


Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony czas realizacji zamówienia, który liczymy od chwili zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to liczony jest najdłuższy z terminów wysyłki.
Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 12:00, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego.


Koszt przesyłki na terenie Polski zamówienia opłaconego z góry to kwota 8,00 złotych za przesyłki o wartości produktów na kwotę do 99 złotych. Pozostałe przesyłki o wartości produktów powyżej 99 złotych realizowane będą na nasz koszt.

Koszt przesyłki na terenie Polski zamówienia opłaconego przy odbiorze tj. za pobraniem to kwota 19,00 złotychW przypadku wyboru przesyłki za pobraniem promocja darmowej wysyłki nie obowiązuje.

Cena wysyłek zagranicznej to koszt 19,00 złotych, niezależnie od kwoty zamówienia.


Termin otrzymania przesyłki = termin wysyłki + czas dostawy

W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu. Płatności zazwyczaj księgowane są w ciągu 2-3 dni roboczych.

W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy wiadomość e-mail, w której podajemy numer listu przewozowego. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych. Wyjątkiem są przesyłki zagraniczne których czas dostarczenia może wynosić do 7 dni roboczych.


Odbiór osobisty u przedstawiciela handlowego

Zamówienia realizowane przez Crystalo.pl - możesz za darmo odbierać u naszego przedstawiciela handlowego na terenie Niepołomic k/Krakowa.

Warunki odbioru zamówienia w przedstawiciela handlowego:
- zamówienie musi być wcześniej opłacone przelewem zwykłym lub Przelewem online  - za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych Ebexo
-  informację o odbiorze osobistym należy umieścić podczas składania zmówienia w pozycji „Uwagi”.

W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy wiadomość e-mail z informacja w jakim dniu będzie możliwy odbiór zamówienia u przedstawiciela handlowego 

Odbiór osobisty u przedstawiciela handlowego może wydłużyć czas realizacji zamówienia o kolejne 3 dni robocze.


FORMY PŁATNOŚCI

Aby odpowiedzieć na Twoje potrzeby dajemy Ci do wyboru trzy formy płatności. W czasie realizacji zakupu o wyborze formy, która najbardziej Ci odpowiada, zdecydujesz w koszyku już w pierwszym kroku składania zamówienia. Pamiętaj jednak, że po przekroczeniu kwoty 99 zł to my zapłacimy za Twoja przesyłkę.

Możliwe są następujące formy płatności:  

Przelewem zwykłym  -  forma płatności dla klientów, którzy preferują samodzielne logowanie się do banku internetowego, wizytę w swoim oddziale banku lub na poczcie. Po złożeniu zamówionego produktu w sklepie otrzymasz e-mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Crystalo.pl, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Przelewem online  - za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych Blue Media S.A. możesz zapłacić szybkim przelewem elektronicznym (lista dostępnych banków jest widoczna podczas składania zamówienia) oraz kartą kredytową.

Przy odbiorze (za pobraniem) - zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. W wybranych przypadkach sklep Crystalo.pl zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji e-mailowej oraz telefonicznej tego typu zamówień.
 
Dane do przelewu:
Kraków Art Sp. z o.o.
ul. Fatimska 41a/310
31-831 Kraków

W tytule przelewu koniecznie prosimy wpisać numer zamówienia co przyśpieszy identyfikację zamówienia i pozwoli na szybką realizację.

Numer Konta: 63 2530 0008 2062 1003 7959 0001

Dla osób wpłacających z kont zagranicznych:
IBAN: PL 63 2530 0008 2062 1003 7959 0001
SWIFT/BIC: NESBPLPW
NAZWA BANKU: NEST BANK S.A.
NAZWA ODBIORCY: KRAKOW ART SP. Z O.O.

Na przelew czekamy 7 dni kalendarzowych- po tym czasie zamówienie zostanie anulowane.